پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت روستای عربی. لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
درد دلی با امام زمان(عج) نوشته صیاد معصومی
نوشته شده در یکشنبه 24 آبان 1394
ساعت : 02:28 ق.ظ
نویسنده : آقای لطیفی نیا


Image result for ‫امام زمان‬‎

روزهای نو

روزها دیگر بوی روزی نمی دهند، غم سراسر پیکر بی جان و نحیف مرا  فرا  گرفته است. روزها  به سختی برایم سپری می شود و روزها را نفرین روزهای بعدی می کنم، اما چه سود، که  این عمر لعنتی من پایانی ندارد. قصه های من خیلی تکراری شده است وضرب المثل قدیمی" هرچه سنگه مال پای لنگه " درباره من سنگ  تمام گذاشته است و بدون کم و کاست حتی ذره ای به اندازه ارزن هم جایی برای آن نگذاشته است......


صحبت های بی امان مردم مانند پتکی است که برسرم ضربه های آخرش را با تمام وارد می کند. من از کسی چشم یاری ندارم. سرتاسر وجودم خالی از من شده است نه آن منی که غرورش بنامیم، من هستی.

آسمان صاف و آبی دیگر آن رنگ قدیمی ندارد و هر روز دلش می خواهد گریه را سربدهد و زار و زار برای مرگ آدمیت ناله سر دهد. فاصله بین جان و تنم اندازه زمین تا آسمان است، خانه تاریک و نمور و آفت زده مسکن دائمی پیکرسرد و فرتوت من شده است. من نمی دانم، آیا کسی هست که جسد مرادر کفن سپید بگذارد و یا زمینی هست که مرا درخود جای دهد؟ نمی دانم آیا کسی هست بر سر قبرم حداقل یکبار آب بریزد؟ وهزارندانم دیگر وهزارسئوال بی پاسخ دیگر. سرنوشت من، تقدیرمن، تا به کی چنین هستی؟ تا کی این چنین بر اسب نداری می تازی؟

امروز دلم آنچنان از مردم گرفته است که بارانئ در مقابل چشمان ترم سر تعظیم فرود آورده است. مردم شهرمان اگرچه با هم دوست و رفیق هستند، اما در خفای زندگی دست نامردی را از پشت بسته اند. چشم خیسم درهمه حال مشغول گریستن است. گریستن که تنها بهانه نگریستنش رسیدن به توست، توای آرامش من، چهره در نقاب برکش و نمایان کن خودت را. عمری  که در مجالس صبحت از نقل آمدنت است، ای غایب همیشه حاضر تاریکی تاریخ را با جمال نورانیت روشن کن...


نویسنده :صیاد معصومی


لطفا نظر خود را بنویسید


:: برچسب‌ها: امام زمان , درد دل , روستای عربی , عربی ,
 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات